firmapinus@gmail.com

podnośnik Warszawa

506 272 015

podnośnik Warszawa
podnośnik Warszawa

Bezpieczeństwo 

Cenimy bezpieczeństwo ponad wszystko. 
Nasi certyfikowani operatorzy są przeszkoleni w zakresie zapewniania bezpiecznych warunków pracy wszystkim zaangażowanym osobom.

Ogólnopolski obszar działania

Działamy na terenie Warszawy i okolic. W przypadku dużych zleceń wykonamy zlecenia na terenie całej Polski.  

Konkurencyjne stawki

Nie ma znaczenia, czy Twój projekt jest duży, czy mały. Wszystkim naszym klientom oferujemy konkurencyjne ceny wynajmu wysokiej jakości sprzętu.

PINUS to firma, której celem jest bycie najlepszym dostawcą podnośników do samochodów ciężarowych.

Jak to osiągnąć? Dzięki naszemu zaangażowaniu w bezpieczeństwo, znakomitą obsługę klienta i szybki czas reakcji na każdą prośbę o wynajem.

Uważamy naszych klientów za trzon naszej działalności. W pełni rozumiemy, że nasz dalszy sukces zależy od zadowolenia klientów i relacji, które utrzymujemy.

Nasza misja: bezpieczeństwo, jakość i wydajność

Wierzymy w budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi klientami. Dlatego wielu z nich stale z nami współpracuje. Można powiedzieć, że zapewniamy jakość małych firm z możliwościami dużych.

Nasza flota podnośników  jest tutaj, aby pomóc Ci podjąć się różnych projektów.  Nasz zespół certyfikowanych i przeszkolonych ekspertów jest na miejscu, aby bezpiecznie obsługiwać sprzęt i skutecznie wykonywać każde zadanie od początku do końca.

Bez względu na projekt, jesteśmy tutaj, aby pomóc we wszystkich Twoich potrzebach związanych z podnośnikami. W końcu kiedy pracujesz z nami, niebo jest nową granicą.

Pomożemy w realizacji różnych projektów

W PINUS dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej usługi i niezrównaną obsługę każdemu z naszych klientów. Z dumą obsługujemy szeroką gamę klientów, w tym wykonawców, firmy zarządzające oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Dowiedz się o nas więcej

PINUS

Firma oferująca wynajem podnośników koszowych i nożycowych, oraz profesjonalną wycinkę drzew.

 firmapinus@gmail.com

 506 272 015

Podnośniki koszowe

Podnośniki nożycowe

Wycinka drzew